FUNGUJEME ! Provoz e-shopu nepřerušen, prodejna v Lužanech již opět v provozu. E-shop ve výstavbě za vzniklé obtíže se omlouváme.

WFT Super Lithium Akku

  • Katalogové číslo: 800 088
  • Výrobce: WFT
Výrobci
Skladová dostupnost
Zboží na objednávku: 2 ks

8 990,00 Kč

Hlídat cenu

WFT SUPER LITHIUM AKKU je typ vysoce výkonného lithiového akumulátoru pro kombinaci s multiplikátory na elektrický pohon s dostatečnou kapacitou pro rybolov trvající až 2 dny bez nutnosti nabití, nebo navinutí více jak 20.000 m šňůry.

S nízkou hmotností 1.100g bez neoprenového pouzdra a díky kompaktnímu tvaru můžete akumulátor vložit i do kapsy plovoucího obleku a pohybovat se volně po celé lodi. Oproti původnímu modelu je výrazně lehčí, navíc se šesti násobnou vyšší  kapacitou.

Napětí 14,4 voltu zvyšuje oproti běžným akumulátorům rychlost navíjení a výkon o 10-20% a umožňuje  připojení i  2 multiplikátorů najednou!  Akumulátor má dva dobře označené póly, na kterých krokosvorky velmi dobře drží.

Splňuje všechny předpisy pro transport, což musí být i v případě přepravy letadlem doložitelné. Požadované údaje jsou přiloženy. V případě přepravy letadlem se u letecké společnosti informujte o podmínkách přepravy.