Balzer Magna Nordic Heavy Pilk Travel 195cm | 265g

Kód: 11713-195
Neohodnoceno
Značka: Balzer
1 590 Kč
Objednáno

Prut Heavy Pilk 265 je, jak už název napovídá, předurčen pro lov na moři metodou pilkrování, kdy rybář spouští nástrahu pod loď a prochytává buď vodní sloupec nebo loví u dna. Narozdíl od běžného modelu "Heavy Pilk" je Heavy Pilk Travel určen pro cestování letadlem, kdy se při své složené délce 68cm vejde do leteckého kufru.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Magna Nordic Heavy Pilk 265g Travel

Prut Heavy Pilk 265 je, jak už název napovídá, předurčen pro lov na moři metodou pilkrování, kdy rybář spouští nástrahu pod loď a prochytává buď vodní sloupec nebo loví u dna.

Narozdíl od běžného modelu "Heavy Pilk" je Heavy Pilk Travel určen pro cestování letadlem, kdy se při své složené délce 68cm vejde do leteckého kufru.

Maximální "odhozová" zátěž je u tohoto prutu 265g, nicméně pro bezpečný lov bychom doporučili nástrahy někde okolo 100-200g.

Řada prutů Magna Nordic je vyrobena z vysoce kvalitního uhlíku IM-8, takže pruty jsou i přes svoji tuhost a odolnost poměrně lehké. Blank prutu je osazen očky s titanovými rámečky a tvrdými SIC výplněmi. Prut Heavy Pilk 265g Travel má tuhou páteř a parabolickou akci, takže ani zdolávání těžkých a bojovných ryb není problém.

Spodek prutu je opatřen dělenou rukojetí pro úsporu hmotnosti. Rukojeť je z neklouzavého Duplonu pro vysoký komfort při rybolovu.

 

Kompletní specifikace:

  • Blank prutu z uhlíku IM-8
  • Odolná titanová očka s SIC výplněmi
  • Dělená neklouzavá rukojeť
  • Robustní sedlo navijáku z pevného ABS v kombinaci s nerezovou ocelí
  • Precizně opracovaní spojka dílů
  • složená délka pouze 68cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Pilkrovací pruty na moře
délka: 1,95m
vrhací zátěž: 80-265g
složená délka: 0,68m
počet dílů: 3
hmotnost: 170g

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: