FUNGUJEME ! Provoz e-shopu nepřerušen, prodejna v Lužanech již opět v provozu. E-shop ve výstavbě za vzniklé obtíže se omlouváme.

Průměr: 0,24

Balzer Iron Line 8 Spin Yellow 150m | 0,24mm

  • EAN: 4005652100791
  • Katalogové číslo: 12661-024
  • Výrobce: Balzer
Výrobci
Skladová dostupnost
Prodejna Lužany: >5 ks

530,00 Kč

Hlídat cenu

Balzer Iron Line 8 Spin Yellow 150m - 19,5kg | 0,24mm
 

Pletená šňůra Iron Line 8 od firmy Balzer již dlouho kraluje na německém trhu, avšak pro její dříve vysokou cenu se do ČR dovážela pouze v omezené míře. Pro rok 2017 již byly uvolněny patentované technologie pro splétání kruhových 8 - pramenných šňůr a firma Balzer proto uvádí na trh tyto nejlepší pletené šňůry za naprosto senzační cenu!

Při splétání se každý z 8 pramenů skládá z množství pevných vláken, která mají zákrut. Proto při jejich zákrutu a následném spletení do 8 - pramenné šňůry dochází díky vysokému tření k velmi vysokému nárůstu pevnosti v tahu finálního výrobku. Díky množství drobounkých vláken je pletená šňůra na omak hebká a hladká, nemá samozřejmě žádnou tvarovou paměť a při průchodu očky neklade téměř žádný odpor.

Obrovskou výhodou těchto Balzer Iron Line šňůr je také naprosto nulová průtažnost, což rybář ocení při lovu na přechytaných vodách, kde se ryby často pouze dotknou nástrahy, ale rybář díky této šňůře dotek okamžitě zaregistruje. A je jedno, zda se jedná o přívlač nebo lov ryb na položenou, princip je pořád stejný. Při lovu na položenou se často stane, že kapr nástrahu pouze nasaje a hned vyplivne a díky této šňůře to rybář zaregistruje.

Při lovu s vlascem vlasec tento pohyb vypruží a rybář nemá o kontaktu ryby ponětí. U přívlače zase rybář pozná sebemenší dotyk ryby na gumové nebo jiné nástraze a opakovaným hodem, či změnou nástrahy rybu uloví, protože díky šňůře o ní už ví.

U šňůry Iron Line byste těžko hledali nějaký zápor, a proto je pro lov na našich přechytaných vodách jasnou volbou.

  • Nosnost: 19,5kg
  • Barva: fluo žlutá