FUNGUJEME ! Provoz e-shopu nepřerušen, prodejna v Lužanech již opět v provozu. E-shop ve výstavbě za vzniklé obtíže se omlouváme.

Balzer IM-12 PRO STAFF Spoon | 6g

  • Katalogové číslo: 11083
Výrobci
Skladová dostupnost
Dočasně nedostupné
Hlídat dostupnost

1 965,00 Kč

Hlídat cenu

 

Balzer IM-12 PRO STAFF Spoon

 

Tento model prutu ze série IM-12 PRO STAFF byl vytvořen speciálně pro lov s malými plandavkami (angl. "Spoons"). Má velmi citlivou špičku, takže rybář nemá problém rozeznat ani ten nejmenší záběr od opatrné ryby. Díky tvrdšímu spodku prutu ale není problém proseknout i tvrdší rybí tlamku. Díky krátké rukojeti lze s prutem vodit nástrahu pouze jemnými pohyby zápěstím.

Blank je vyroben z vysoce kvalitního a lehkého uhlíku IM-12. Očka mají rámečky z titanu a výplně z tvrdého materiálu SIC. Díky novému rozložení oček "Pro Guide Concept" je blank prutu při zatížení optimálně namáhán. Spodek prutu je opatřen Duplonem, který neklouže a nestudí do ruky. Sedlo navijáku je od známé Japonské firmy FUJI, která na trh dodává jedny z nejkvalitnějších komponent pro stavbu prutů.

Celkově se tak jedná o velmi pěkně postavený citlivý prut pro chytání ultralehkou přívlačí. K prutu je dodáván odnímatelný držák na nástrahy.