FUNGUJEME ! Provoz e-shopu nepřerušen, prodejna v Lužanech již opět v provozu. E-shop ve výstavbě za vzniklé obtíže se omlouváme.

Balzer Edition IM-12 Tele Carp 365cm | 65g

  • EAN: 4005652180540
  • Katalogové číslo: 11662-365
  • Výrobce: Balzer
Výrobci
Délka
Vrhací zátěž
Skladová dostupnost
Prodejna Lužany: 5 ks

2 950,00 Kč

Hlídat cenu

Balzer Edition IM-12 Tele Carp 65g | 365cm

Unikátní teleskop pro náročné rybáře

Fenomenální teleskop řady Edition IM-12, který je to nejlepší, co firma Balzer momentálně nabízí. Tento teleskopický prut na kapry je vyroben zcela novou technologií výroby blanků z Japonského uhlíku IM-12 nejvyšší kvality. Díky tomu dosáhl požadovaných vlastností, jako jsou například: citlivá špička, rychlá parabolická akce, tuhý spodek prutu a v neposlední řadě také povedený design.

Samozřejmostí u prutu této kvalitativní kategorie je použití těch nejkvalitnějších komponent pro poskládání prutu. Na velice štíhlém a pěkném blanku se nachází vysoce kvalitní očka z materiálu SIC, která jsou daleko odolnější proti opotřebení, než běžně používaná očka.

Držadlo (spodek) prutu je velice příjemné na dotek díky použitému Portugalskému korku, který taktéž zabraňuje přílišnému klouzání prutu v mokrých rukou rybáře. Sedlo navijáku je v podstatě to nejlepší možné, co se dá v současné době sehnat. Je od Japonské firmy FUJI, která se právě na tyto komponenty úzce specializuje a patří ke špičce ve svém oboru.

Testování

Při testování se ukázalo, že prut má velice jemnou špičku, skoro až srovnatelnou s některými feederovými pruty a velmi dobře se na něm rozpoznávají záběry. Nicméně při záseku větší ryby se teprve naplno projevil jeho skutečný charakter. Prut má krásně tvrdou spodní část blanku, takže i přes jemnou špičku se s ním dají vytáhnout opravdu i větší a těžší ryby.

Taktéž design se u tohoto teleskopického prutu hodně řešil a výsledkem je, dle našeho úsudku, velice podařený elegantní design, který jistě potěší oko každého rybáře už na první pohled. Jeho charakteristickou známkou jsou světle šedé vlny, které jsou následkem speciální technologie výroby.

Prut Balzer Edition IM-12 tele carp 65 je vynikající prut s vynikajícími vlastnostmi, o tom nemůže být pochyb. Nicméně aby se firma Balzer náležitě postarala o tento svůj povedený kousek, opatřila ho skvělým polstrovaným obalem, který je jednak velmi hezký, ale hlavně chrání prut před odřením, což by v tomto případě byla velká škoda.

  • Hmotnost: 245g
  • Počet dílů: 7
  • Složená délka: 87cm